We streven er naar om de beste jeugdopleiding op te bouwen op provinciaal niveau binnen de provincie Antwerpen met spelers vanuit de eigen regio binnen onze financiële, organisatorische en sportieve mogelijkheden.

We willen dit bij voorkeur doen samen met papa’s en spelers uit de 1e ploeg of beloften als Bloso geschoolde trainers.

We willen daarbij op termijn zo veel mogelijk spelers uit de eigen jeugdopleiding in de 1e ploeg en de beloften laten doorstromen.

Verder willen we ook voldoende aandacht besteden aan de ‘minder getalenteerde’ spelers door hen de kans te bieden om op gewestelijk niveau te voetballen en hen toch voldoende bij te leren om hun favoriete sport beter te kunnen beoefenen.

Door een sterkere integratie van de jeugdopleiding binnen de structuren van Antonia willen we het familale karakter van de club versterken zodat zowel onze jeugdspelers, onze trainers, onze vrijwilligers zich thuis voelen en zich onverminderd inzetten voor Antonia.

Reacties zijn gesloten.