Vrijdag 18 en zaterdag 19 augustus is het weer tornooi op Antonia.

Dit zijn de deelnemende ploegen:

TORNOOI U10 – 19 augustus (namiddag)
Aantal ploegen 4
1. Ranst
2. Sint Job
3. Zoersel
4. Antonia

Wedstrijden vinden plaats op het A-terrein!

14.00u
Ranst – Sint Job Terrein 1
Zoersel – Antonia Terrein 2

14.30u
Antonia – Ranst Terrein 1
Sint Job – Zoersel Terrein 2

15.00u
Antonia – Sint Job Terrein 1
Zoersel – Ranst Terrein 2

15.30u
Finale (1ste vs 2e) Terrein 1
Kleine finale (3e vs 4e) Terrein 2

TORNOOI U11 – 19 augustus (namiddag)
Aantal ploegen 5
1. Sint Lenaarts
2. Sint Job
3. Broechem
4. Merksplas
5. Antonia

Wedstrijden vinden plaats op het B-Terrein!
14.00u
Sint Lenaarts – Sint Job Terrein 3
Broechem – Merksplas Terrein 4

14.30u
Sint Job – Broechem Terrein 3
Antonia – Sint Lenaarts Terrein 4

15.00u
Sint Job – Antonia Terrein 3
Sint Lenaarts – Merksplas Terrein 4

15.30u
Merksplas – Antonia Terrein 3
Sint Lenaarts – Broechem Terrein 4

16.00u
Antonia – Broechem Terrein 3
Merksplas – Sint Job Terrein 4

TORNOOI U12 – 19 augustus (voormiddag)
Aantal ploegen 5
1. Ternesse
2. Antwerp
3. Sint Job
4. Zoersel
5. Antonia

De wedstrijden vinden plaats op het A-Terrein!
9.30u
Ternesse – Antwerp Terrein 1
Sint Job – Zoersel Terrein 2

10.00u
Antwerp – Sint Job Terrein 1
Antonia – Ternesse Terrein 2

10.30u
Antwerp – Antonia Terrein 1
Ternesse – Zoersel Terrein 2

11.00u
Zoersel – Antonia Terrein 1
Ternesse – Sint Job Terrein 2

11.30u
Antonia – Sint Job Terrein 1
Zoersel – Antwerp Terrein 2

TORNOOI U13 – 19 augustus (voormiddag)
Aantal ploegen 6
1. Berchem
2. Antonia 1
3. Donk
4. Merksplas
5. Antonia 2
6. Ternesse

De wedstrijden bevinden zich op het B-Terrein!
9.30u
Berchem – Antonia 2 Terrein 3
Donk – Ternesse Terrein 4

10.00u
Antonia 1 – Merksplas Terrein 3
Donk – Antonia 2 Terrein 4

10.30u
Berchem – Antonia 1 Terrein 3
Merksplas – Ternesse Terrein 4

11.00u
Berchem – Merksplas Terrein 3
Antonia 1 – Ternesse Terrein 4

11.30u
Antonia 1 – Antonia 2 Terrein 3
Donk – Merksplas Terrein 4

12.00u
Antonia 2 – Ternesse Terrein 3
Berchem – Donk Terrein 4

TORNOOI U15 – 18 augustus (avond)
Aantal ploegen 12
– Athletico Antwerpen
– Zoersel 1
– Minderhout
– Antonia 2
– Antonia 1
– Oostmalle
– Broechem
– Zoersel 2
– Bouwel
– Lyra
– Sint job
– Zwarte Leeuw

Wedstrijden
18.00u
Atl. Antwerpen – Zoersel 1 Terrein A
Antonia 1 – Oostmalle Terrein B
Bouwel – Lyra Terrein C

18.30u
Minderhout – Antonia 2 Terrein B
Broechem – Zoersel 2 Terrein C
Sint Job – Zwarte Leeuw Terrein A

19.00u
Atl. Antwerpen – Minderhout Terrein C
Antonia 1 – Broechem Terrein A
Bouwel – Sint Job Terrein B

19.30u
Zoersel 1 – Antonia 2 Terrein A
Oostmalle – Zoersel 2 Terrein B
Lyra – Zwarte Leeuw Terrein C

20.00u
Atl. Antwerpen – Antonia 2 Terrein B
Antonia 1 – Zoersel 2 Terrein C
Bouwel – Zwarte Leeuw Terrein A

20.30u
Zoersel 1 – Minderhout Terrein A
Oostmalle – Broechem Terrein C
Lyra – Sint Job Terrein B

Reacties zijn gesloten.